O nas i o systemie SmartKid

parallax background

System SmartKid został stworzony przez nas z pasji oraz doświadczenia w różnych dziecinach, które są niezbędne, aby móc zbudować narzędzie, które zmieni Wasze podejście jako Właścicieli, Dyrektorów, Kierowników czy Nauczycieli do prowadzenia przedszkoli i żłobków oraz spraw bieżących.

Łącząc cechy wieloletniego doświadczenia prowadzenia przedszkoli i żłobków jesteśmy w stanie zrozumieć i wyjść naprzeciw Waszym potrzebom w placówkach. Doświadczenie biznesowe pozwala nam wspierać Was w prowadzeniu Waszych biznesów oraz wskazać pewne rzeczy o których łatwo zapomnieć. Umiejętności programistyczne i graficzne pozwoliły nam jednocześnie stworzyć system rozbudowany, a zarazem bardzo szybki i przyjemny dla oka.

Pomysł powstania systemu i aplikacji pojawił się w celu zaspokojenia oczekiwań wszystkich osób mających do czynienia z Przedszkolem i Żłobkiem. Zaspokajamy potrzeby zarówno Właścicieli i Organów Prowadzących, Rodziców oraz Nauczycieli i Opiekunów.

 

Zależy nam na tym by nasza aplikacja jak najlepiej pomogła Ci w zarządzaniu placówką. Dbamy o każdy detal w celu zaoszczędzenia Twojego cennego czasu. Opieramy się również na opiniach osób, które zarządzają placówkami oświatowymi oraz opiekuńczymi od wielu lat. To właśnie spostrzeżenia praktyków miały główny wpływ na stworzenie systemu szytego na miarę Waszych oczekiwań.

Cały czas rozwijamy się i udoskonalamy nasz produkt, tak by praca z systemem SmartKid była łatwa i przyjemna. Jesteśmy otwarci na sugestie i konstruktywną krytykę, gdyż właśnie dzięki Wam możemy system rozwijać i cały czas go ulepszać.

Naszym głównym celem jest zaoszczędzenie Waszego czasu, dbanie o Twoje finanse i przypominanie Wam o wszystkich ważnych sprawach.

Dbamy o Twój czas, gdyż wiemy, że mniej czasu poświęconego na niezbędne, jednak żmudne czynności to mniej czasu dla dzieci w placówce i dla Ciebie.

Troszczymy się o Twoje finanse, ponieważ wiem jak ważne i trudne  jest kontrolowanie i zarządzanie finansami w placówce.

W SmartKid przypominamy również Tobie oraz Twoim pracownikom o sprawach codziennych, które mogą po prostu “wypaść z głowy” oraz dbamy o to, by ważne terminy wymagane przez ustawy nie zostały przez Ciebie pominięte.

Pozwól Sobie uczyć się na naszych, a nie na Swoich błędach!

Nasi Klienci

  • Bardzo wygodna aplikacja bogata w funkcjonalność. Usprawniła ona działanie placówki. Jako dyrektor martwiłam się o kwestię zabezpieczeń dotyczących danych osobowych. Rozwiązania jakie zostały mi zaprezentowane wystarczyły mi, abym mogła podjąć współpracę z systemem Smart – Kid. Dziękuję.
  • Jestem Dyrektorem przedszkola, który sceptycznie podchodził do innowacyjnych rozwiązań dotyczących zarządzania placówką. Jednak system, który został mi zaprezentowany zmienił moje nastawienie. Miałam obawę jak przy dużej ilości dzieci będę w stanie wprowadzić wszystkich sprawnie do systemu i ile czasu mi to zajmie. Aplikacja Smart – Kid pozytywnie mnie zaskoczyła. Jest tam wszystko co jest niezbędne do funkcjonowania placówki. Plusem jest to, że wszelkie niezbędne informacje o pracownikach, dzieciach i rozliczeniach mam w jednym miejscu. Na obecną chwile nie wyobrażam sobie pracy w tak zwanej wersji papierowej. Polecam.
  • Od niedawna w przedszkolu do którego uczęszcza moje dziecko Pani dyrektor wprowadziła aplikację Smart – Kid. Jest to niesamowicie prosta, a zarazem pomocna metoda kontaktu pomiędzy rodzicem a nauczycielem. Dzięki niej jestem na bieżąco ze wszystkimi ważnymi sprawami dotyczącymi mojej córki. W łatwy sposób mogę zaznaczać w jakie dni nie będzie mojej córki w przedszkolu co wiąże się z większych rachunków za wyżywienie. Mam dostęp do galerii zdjęć a tym samym wgląd jak wyglądał dzień w przedszkolu i co moje dziecko robiło danego dnia. Jeśli chcę skontaktować się z dyrekcja, nauczycielem czy specjalistą również mam taka możliwość.Jestem informowana o ważnych wydarzeniach w przedszkolu np o wycieczkach, zebraniach czy zajęciach dodatkowych. Bardzo wygodna aplikacja. Szczerze polecam.